]
Facebook LiveJournal Twitter

ТВі просит защиты от налоговой

14:04 26.04.2012 0

ТВі взывает о помощи. По информации пресс-службы канала сотрудники налоговой пытались незаконно терроризировать людей, которые предоставляют или предоставляли услуги каналу.

Предлагаю ознакомиться с официальным заявлением ТВі:

«Від цих вихідних співробітники податкової міліції намагалися незаконно тероризувати осіб, які надають або надавали послуги телеканалу ТВі.  Вони у вихідні дні телефонували цим особам, а вчора ввечері після 20:00 намагалися проникати у помешкання таких осіб. Співробітники податкової міліції намагалися вручити особам, які виконували або виконують замовлення ТВі листи наступного змісту:

ТВі, налоговые проверки

У листі який отримують наші контрагенти, стверджується , що податковою міліцією проводиться «відпрацювання ТОВ «Телерадіокомпанія «Телерадіосвіт» (телеканал ТВі).  Такого юридичного терміну як «відпрацювання» не існує у природі. Це синонім звичайного бандитського поняття «наїзд» і діють податкові міліціонери як бандити. Пунктом 61.3 Податкового Кодексу України встановлено, що органи Служби Безпеки України, внутрішніх справ, податкової міліції , прокуратури таї х службові (посадові) особи не можуть брати безпосередньої участі у проведенні перевірок, що здійснюються контролюючими органами, та проводити перевірки суб’єктів підприємницької діяльності з питань оподаткування.

Отже, податкова міліція може здійснювати перевірку платника податків , в тому числі вимагати копії документів, лише у межах здійснення оперативно-розшукової діяльності чи розслідування кримінальної справи.Як свідчить текст запиту, відповідні документи запитуються на підставі листів ДПІ у Солом’янському районі м. Києва, що здійснює документальну перевірка телеканалу,  таким чином   запит чітко підтверджує, що співробітники податкової міліції в супереч вимогам пунктів 61.3 та 78.3 Податкового кодексу України,   беруть участь  у проведенні  документальної перевірки каналу. 

У зв’язку з цим телеканал ТВі вважає такі протизаконні дії податківців цензурою, за яку особисту відповідальність несе Голова державної податкової служби України Олександр Клименко. Ми сподіваємося, що Олександр Вікторович втрутиться у цю ситуацію і припинить протизаконні дії своїх підлеглих проти засобів масової інформації, які він обіцяв не лише не переслідувати, а й не перевіряти напередодні початку виборчих перегонів. Телеканал інформує суб’єктів підприємництва, які співпрацювали або продовжують із нами співпрацювати про те, що будь яким чином реагувати на незаконні дії чи вимоги податкових міліціонерів непотрібно. Податкові міліціонери не мають жодних прав турбувати вас у вихідні, а тим більше без рішення суду з’являтися у ваші помешкання. Просимо вас не піддаватися тиску і бути переконаними, що посадові особи, які по відношенню до вас перевищують власні повноваження будуть покарані відповідно до чинного законодавства. Ми просимо народних депутатів, які підтримують свободу слова і звичайних громадян, які небайдужі до нашого каналу і до майбутнього України, зателефонувати особисто до податкових міліціонерів, які незаконно діють та попросити їх припинити свої незаконні дії». 

Напомню, это уже не первая просьба о помощи. На прошлой неделе гендиректор канала Николай Княжицкий уже обращался к министру внутренних дел Виталию Захарченко, главе налоговой службы Александру Клименко и главе комитета по свободе слова Юрию Стецю с просьбой «разобраться с налоговой», которая «оказывает давление на независимый телеканал».

По материалам пресс-службы канала

Обнаружив ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Новости партнёров:

Loading...