]
Facebook LiveJournal Twitter

Медиатопы обратились к Турчинову с требованием защитить журналистов на востоке Украины

11:30 24.04.2014 0

Преследование журналистов во время работы на востоке Украины достигло критической точки - ежедневно появляются новые и новые сообщения о нападениях или исчезновениях сотрудников СМИ. Еще одна ТВ-проблема, коснувшаяся восточных областей страны, - постоянные перебои в вещании украинских каналов

Обеспокоившись этими вопросами, топ-менеджеры ведущих телеканалов Украины решили обратиться к Александру Турчинову с требованием уладить эти проблемы и защитить права журналистов в соответствии с законодательством. Текст письма, которое подписали глава правления «Интера» Егор Бенкендорф, гендиректор «1+1 Медиа» Александр Ткаченко, директор телеканала «Украина» Марина Миргородская, руководитель медиагруппы StarLightMedia Владимир Бородянский, директор-президент канала ICTV Александр Богуцкий и руководитель «Нового канала» Владимир Локотко, привожу полностью:

«Шановний Олександре Валентиновичу, 

Керівники українських телеканалів стурбовані непоодинокими випадками погроз та застосуванням фізичного насильства до журналістів, які працюють у окремих містах на сході України та ситуацією довкола перебоїв з ретрансляцією й часткового припинення ТВ мовлення українських каналів на цих територіях. 

Останнім часом професія журналіста стала однією з найбільш небезпечних. Журналісти та оператори телекомпаній при виконанні службових обов'язків у окремих містах на cході країни все частіше стикаються з порушенням своїх прав на достовірне та об'єктивне висвітлення подій. Ми переконані, що особливо в кризовій для країни ситуації, потрібно більше уваги приділяти забезпеченню безпеки журналістам та сприяти їхній професійній діяльності. 

Також задля донесення до населення України оперативної інформації про події в країні необхідно забезпечити стабільне ТВ мовлення шляхом організації належного контролю доступу до ТВ ретрансляторів та комунікацій, що забезпечують функціонування ретрансляторів. Це першочергові та необхідні умови для реалізації конституційного права громадян на інформацію.

Ми звертаємось до Вас з вимогою виконання законодавства України щодо захисту прав журналістів, а саме забезпечити безпеку роботи журналістів у окремих містах на сході України силами співробітників Служби Безпеки України, а також забезпечити безперебійне мовлення в східних регіонах країни».

По материалам пресс-службы ИТК

Фото - news.bigmir.net

Обнаружив ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Новости партнёров:

Loading...