]
Facebook LiveJournal Twitter

На канале Коломойского объяснили, почему не зовут в гости Рабиновича

12:00 20.10.2014 0

Создатели украинских политических ток-шоу регулярно поставляют журналистам свежие порции скандалов. Шустер - о разборках с Аласанией, редакция «Права на владу» - о манипуляциях политиков.

Команда политического ток-шоу Плюсов разразилась публичным обращением к обидчикам и клевещущим - депутатам «Оппозиционного блока» и Вадиму Рабиновичу в частности. Последние на днях обвинили «1+1» в несправедливом выборе гостей - мол, наших не приглашают. Ответ редакции проекта «Право на владу» привожу полностью - сами понимаете, ситуация щекотливая.

«Редакція програми «Право на владу» на каналі «1+1» обурена  звинуваченнями «Опозиційного блоку» стосовно відсутності представників їхнього блоку в ефірі програми та закликає політиків припинити маніпулювати фактами.

читайте также
«Право на владу»: рука Коломойского и чей-то голос свыше

Редакція вже не вперше запрошувала в гості на ефір  «Право на владу» лідера «Опозиційного блоку» Юрія Бойка. Останнього разу він відмовився від участі, нібито через відрядження, яке виявилось недалеким -  участь в проекті Шустер Live.

До участі у проекті також запрошували другий номер у списку -   Олександра Вікула, проте політик теж  опинився у відрядженні. Редакція ніколи не запрошувала «будь-кого» зі списку партії, та впевнена, що маніпуляція із «забороною» участі пана Рабиновіча є наслідком звички політиків використовувати зручні ЗМІ в своїх інтересах.

Редакція «Право на владу» звертає увагу, що мотивація відмови в участі в програмі Вадиму Рабиновичу прозора й зумовлена редакційною політикою програми та рівнем політичної дискусії в студії: не запрошувати на політичні дебати кандидатів, політичний вектор яких важко визначити через постійну зміну політичних партій.

Формат політичних дебатів «Право на владу» передбачає участь всіх політичних сил, які за результатами соціальних досліджень мають реальні шанси бути обраними до нового парламенту».

Вспомнилось, как ровно две недели назад Рабинович предложил временно бездомному Шустеру выходить в эфире своего телеканала. Ну любит человек политические ток-шоу, понимаете?..

Фото - facebook.com

Обнаружив ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Новости партнёров:

Loading...