]
Facebook LiveJournal Twitter

НАМ и Радиокомитет уличили Вячеслава Кириленко во лжи

16:41 25.03.2016 0

Меня очень радует, когда чиновники в своих действиях пытаются руководствоваться не чем-то мифическим, а конкретными нуждами игроков рынка. Именно симбиоз их усилий чаще всего рождает самые правильные и важные инициативы. Но, к сожалению, в наших реалиях гораздо чаще бывает наоборот, и я хочу вам предоставить очередное тому доказательство.

Вы, конечно, знаете о заветной мечте Вячеслава Кириленко квотировать радиоэфиры украинских станций. Как, впрочем, и то, что несогласных с его подходом нашлось куда больше, чем хотелось бы министру культуры. А сегодня дело и вовсе приняла неожиданный поворот: НАМ вместе с Радиокомитетом обвинили Кириленко в откровенной лжи. Чтобы ничего не упустить, публикую их заявление полностью:

«Незалежна асоціація телерадіомовників та міжгалузеве об'єднання "Радіокомітет" заявляють про недостовірність заяви Міністерства культури України про підтримку провідними українськими музикантами та радіокомпаніям запровадження квот на україномовні пісні в радіоефірі, опублікованої на сайті міністерства.

Так звана нарада, що відбулась вчора у Будинку звукозапису Українського радіо під головуванням Віце-прем'єр-міністра - Міністр культури України В’ячеслава Кириленка носила відверто маніпулятивний характер. Пан Віце-прем'єр-міністр та запрошені ним учасники грубо відмовились не лише взяти до уваги позицію представників музичної та радіомовної індустрії, але й навіть заслухати їхні презентації.

Під час зустрічі пана Кириленка декілька разів було поінформовано про те, що низка співаків та музикантів, серед яких Ірина Білик, Руслана, Віктор Павлік та багато інших виступають проти його ініціативи. У своїх виступах на зустрічі продюсер співачки Джамали Ігор Тарнопольський та Вадим Лисиця, продюсер співачки Альоши, заявили про шкідливість запропонованих змін, проте їх позиція була проігнорована. Презентація руху «Простір свободи» «Квотування ефіру як ефективний інструмент культурної політики», що була продемонстрована на зустрічі, містить низку недостовірних даних. Представники індустрії повідомили про це учасників зустрічі, проте їх заява також не була взята до уваги, а сама презентація вже розміщена на сайті Міністерства культури України.

Ми вважаємо дії В’ячеслава Кириленка неприпустимим порушенням етики поведінки державного службовця. Звертаємося до Прем’єр-міністра України та Верховної Ради України з вимогою надати відкритій брехні та діям Віце-прем'єр-міністра Кириленка належну оцінку і розглянути питання про його відповідність займаній посаді».

Жду хода министерства. Не могут же там пропустить мимо ушей настолько серьезные обвинения.

По материалам пресс-службы НАМ

Фото - glavpost.com

Обнаружив ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Новости партнёров:

Loading...