]
Facebook LiveJournal Twitter

Медиахолдингом Андрея Садового заинтересовались в СБУ

11:20 22.02.2017 0

Вчера два офицера СБУ наведались в киевский офис медиахолдинга «Люкс» мэра Львова и лидера «Самопомочи» Андрея Садового. Они расспрашивали вахтера о собственниках компании, что сообщил гендиректор холдинга Роман Андрейко в открытом письме к председателю СБУ Василию Грицаку:

«Шановний Василю Сергійовичу!

Сьогодні мені стало відомо про те, що вчора ввечері двоє офіцерів очолюваної Вами Служби безпеки України навідувалися до будинку, де розміщений офіс каналу «24». Але з незрозумілих, поки що, для мене причин, цей візит Ваші підлеглі намагалися залишити в таємниці. А спілкування зводилося до розпитування вахтера та інших осіб біля будинку.

Пред’явивши посвідчення капітана СБУ (на жаль, прізвище ніхто не запам’ятав), один із офіцерів розпитував про те чи «все тут в порядку із каналом 24» та «хто в них засновники і як взагалі справи». Інший Ваш підлеглий посвідчення не показав взагалі.

Хочу звернутися до Вас, шановний Василю Сергійовичу, відкрито та запитати – чи можу я бути корисним для очолюваної Вами Служби Безпеки у її надважливих завданнях? Прошу по можливості дати відповіді на такі запитання:

Чи справді вчорашній візит до офісу нашого телеканалу був візитом офіцерів СБУ, чи особи, що навідалися до нас та задавали незрозумілі запитання, були самозванцями?

Чи справді сучасні методи отримання інформації про засновників та керівників ЗМІ включають в себе опитування вахтерів?

Чи був вчорашній візит офіцерів СБУ «ознайомчим» в рамках якогось провадження, що відкрито в Службі, і якщо так – то що це за провадження? І чи слід мені, як керівнику каналу «24», або засновникам каналу, про яких розпитували Ваші офіцери, підготуватися до наступних візитів?

Зі свого боку хочу запевнити Вас, шановний Василю Сергійовичу, що канал «24» стояв і буде стояти на сторожі інтересів Держави Україна. Ми робили це до Революції Гідності і під час Майдану. Ми продовжуємо робити це зараз, коли Україна фактично знаходиться у стані війни. І я щиро сподіваюся, що наші з вами цілі є спільними».

Чтобы никому больше не приходилось отрывать вахтеров от работы, напомню, что в госреестре владельцами ПрАТ «ТРК «Люкс» указаны: Игорь Копестинский (10,11%), Андрей Стецькив (22,6%), Лариса Сенишин (22,43%), Андрей Белоус (22,43%), Вера Савчин (22,43%). Бенефициар  Катерина Кит-Садовая, директор – Роман Андрейко.

В комментарии мне Андрейко отметил, что собственность предприятия не изменились, а в реестре указаны его основатели. К опубликованному заявлению Роману добавить нечего – в холдинге удивлены таким интересом и ожидают от СБУ ответа. Как сообщалось ранее, собственники холдинга – супруга львовского мэра Катерина Кит-Садовая (76,7838%) и гендиректор холдинга Роман Андрейко (13,1066%) с женой Оксаной (10,1096%).   

Фото - sccollege.org

Обнаружив ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Новости партнёров:

Loading...