]
Facebook LiveJournal Twitter

«Если бы это было правдой, я бы знал». Продюсер «Евровидения-2017» прокомментировал слухи об участии Леди Гаги

18:16 22.05.2017 1

Я все ждала, когда же украинские организаторы «Евровидения-2017» хоть как-то отреагируют на сегодняшние скандальные заявления о том, что в Киев для участия в шоу могла приехать Леди Гага, которой предпочли РУслану, а вести конкурс могла Мила Йовович.

И, наконец, дождалась: исполнительный продюсер «Евровидения-2017» Павел Грицак разродился комментарием. Привожу его без купюр:

«Із подивом прочитав у інтерв'ю Ігоря Тарнопольського про переговори з менеджментом співачки Lady Gaga. Якщо б такі переговори велися, і вона підтвердила би свою участь у шоу, або ці переговори були б хоч на мінімально серйозному рівні, то про це знав би я і знали б у ЄМС (Європейська мова спілка).

Мені шкода, що деякі люди поширюють подібні чутки для досягнення власних PR-цілей, знецінюючи при цьому роботу значної частини команди пісенного конкурсу в Україні. Євробачення – це унікальна можливість для країни презентувати себе більш ніж двохсотмільйонній аудиторії пісенного конкурсу.

У шоу ми зробили акцент на кращих українських артистах, ведучих, дизайнерах та хореографах. Ми максимально презентували українську культуру, колорит та традиції. І, наприклад, номер співачки ONUKA разом з НАОНІ у фіналі Євробачення 13 травня, який запропонувала заступник шоу-продюсера конкурсу Олена Агеєва, став одним із найяскравіших моментів шоу. Після цього виступу українська артистка зайняла перші позиції у чартах iTunes Великої Британії, Німеччини, Польщі, Нідерландів, Данії, Швеції, Бельгії, Франції та Швейцарії. І як результат європейці купують українську музику.

Хочу додати щодо ведучих. В Україні є англомовні ведучі, які не поступаються рівнем професіоналізму світовим зіркам. І Олександр Скічко, і Володимир Остапчук, і Тімур Мірошниченко якнайкраще провели усі шоу пісенного конкурсу.

А також додам і стосовно працівників UA:Перший, які зробили фантастичне шоу, яке побачило сотні мільйонів глядачів з усієї Європи та інших країн світу. Наші працівники самовіддано й успішно виконали свою роботу, внесли вагомий внесок в організацію та проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017 в Україні на достойному європейському рівні. На мою думку, непрофесійно знецінювати роботу цих людей.

Хочу також сказати, що Руслана безперечно є сильною та самодостатньою артисткою, яку були раді бачити на сцені Євробачення знову як в Україні, так і далеко за її межами. Адже саме вона своїм виступом у 2004-му "заявила" Європі про те, що українська музика достойна уваги, і привезла ювілейне, 50-те Євробачення в Україну. Руслана дотепер є затребуваним експертом національних відборів в інших країнах. І саме вона була одним із тих членів журі національного відбору на Євробачення-2016, яка дуже активно підтримувала Джамалу як під час відбору, так і після нього».

Другими словами, про Гагу - «все неправда», а вместо Йвович и Скичко неплохо справился. 

Спасибо, теперь все встало на свои места.  

Фото - radiosvoboda.org

Обнаружив ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Новости партнёров:

Loading...