]
Facebook LiveJournal Twitter

«Украинская правда» продала сайт «Чемпион» журналисту

09:37 03.10.2017 0

Отличная новость для всех, кто уже успел оплакать безвременно почивший спортивный сайт «Чемпион»: «Украинская правда» решила не ставить на издании крест и продала его журналисту Дмитрию Копию. Сумма сделки не разглашается, однако, судя по всему, условиями остались довольны обе стороны.

Копий аргументировал покупку тем, что не может позволить «первому и единственному украиноязычному спортивному проекту» закрыться, а Севгиль Мусаева просто рада тому, что ресурс продолжит существовать.

Не забыл Дмитрий и о читателях, обратившись к ним с открытым письмом:

«Друзі, вболівальники, українці!

Звертаюся до вас з гарною новиною – єдиний україномовний спортивний сайт Champion.com.ua буде жити та процвітати!

Але для цього мені потрібна ваша допомога, ваші поради та ваша активна участь – кожен день. Я можу зробити нову версію сайту дуже класною, бо маю великий та успішний досвід в цьому питанні. Але сайт справді стане успішним, лише якщо ви кожного дня будете заходити на Champion.com.ua, брати участь у обговореннях під новинами, ділитися нашими новинами в соціальних мережах та пересилати посилання на новини сайту своїм друзям!

Звичайно в мене нема чарівної палички, і завтра Champion.com.ua не стане наймодерновішим та найоперативнішим сайтом України. Тому прошу до цього питання поставитися із розумінням, бо з технічної точки зору сайт занадто застарів, і потребує повного оновлення програмного забезпечення. Команда сайту розбіглася майже повністю – залишився лише один редактор, і в перші тижні оновлення сайту ляже лише на його плечі, доки ми будемо збирати нову команду.

Але вже незабаром Champion.com.ua отримає нову команду, нову редакційною політику, новий сучасний вигляд та обов’язково сторінки в соціальних мережах!».

Словом, следите за обновлениями и заходите на «Чемпион» почаще. Уверена, Копий сделает все, чтобы вам было интересно.

По материалам champion.com.ua

Обнаружив ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Новости партнёров:

Loading...