]
Facebook LiveJournal Twitter

Ведущая СТБ дебютировала в кино

15:46 14.05.2019 0

Не многие актеры мечтают о работе телеведущего, зато телеведущие все чаще и чаще стали пробовать себя в кино. Вот и ведущая программы «Вікна-новини» на СТБ Ольга Кучер снялась в короткометражном фильме «Людина з фотоапаратом» Виталия Кикотя. Картина представлена сразу в двух категориях КМКФ «Молодость»: «Студенческое кино» и «Национальный конкурс/короткометражная лента».

«Віталій Кікоть - наш режисер, з яким ми працювали у «Вікнах» над спецпроектами - запропонував мені роль. Ми з ним давно знайомі і мені завжди було цікаво з ним працювати. Зокрема, наш останній спільний проект – це серіал «Культурні люди», що виходив у «Вікнах». У стрічці «Людина з фотоапаратом» мова іде про талановитого, але непутящого фотографа, який, аби підзаробити грошей, знімає місця злочину для міліції. Все відбувається на зламі епох – на початку 90-х. Можете собі уявити, розруха. Мізерні копійчані зарплати. Брак всього – від продуктів до вбрання. А головне – брак можливостей. Коли ти не знаєш навіть, що буде завтра, не те, що думати про втілення своїх мрій. Мені дісталася роль дружини головного героя. Вона – дочка успішного партійного діяча цілком могла мати інше, «успішніше» життя. Але закохалася у фотографа і тепер скніє разом з ним», – рассказывает Ольга.

Для фильма Ольге пришлось перевоплотиться в депрессивную, но молодую женщину, которая поверила в гениальность своего мужа и в конечном итоге осталась ни с чем.

«Тут немає розкішних суконь чи макіяжу. Мене перетворили на абсолютно змучену жінку, у якої давно згасли очі. Я життєлюб за натурою, і мені було вкрай важко перевтілитися у абсолютний антипод. Того, хто ніби перестав любити і себе, і чоловіка, і все життя», – добавила ведущая.

Желаю Ольге, чтобы ее труды были не напрасны, и фильм с ее участием таки завоевал награды «Молодости».

 

По материалам пресс-службы СТБ

Обнаружив ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Новости партнёров:

Loading...