]
Facebook LiveJournal Twitter

ТВі: в неволе у "Воли"

20:20 26.04.2012 3

Расследование программы "Знак оклику" (ТВі) о хамской и циничной работе коллекторов, которым компания "Воля" продает базы персональных данных своих клиентов, привело ни к чему иному, как к... извинению перед компанией "Воля" гендиректора ТВі Николая Княжицкого и извлечения видео о расследовании из блога Дмитрия Гнапа - журналиста, причастного к расследованию, и с сайта телеканала. В репортаже, который вышел в эфир в понедельник, показаны схемы работы коллекторов: выбивая деньги, причем не обязательно долги, те давят на граждан психологически и даже подталкивают  их к самоубийствам:

Видео можно посмотреть здесь  

Дмитрий Гнап, в своем блоге на «Украинской правде» объяснил происходящее давлением «Воли» на ТВі: «Керівнитцо каналу ТВі наполегливо просить зняти з мого екаунту в Youtube репортаж про колекторів-рекетирів. З екаунту програми цей репортаж видалили ще вчора. Пояснення таке: в сюжеті наводяться дані про непривабливу (м'яко кажучи) поведінку компанії "Воля-кабель". "Воля" на сюжет образилася, хоча і не заперечила фактів, наведених в ньому. Керівництво ТВі з "Волею" сваритися не хоче, оскільки кабельний оператор забезпечує 60% аудиторії каналу. Тому, мене просять видалити сюжет, щоб "Воля" не припинила транслювати сигнал ТВі, і канал не закрився. Якщо все настільки серйозно – то я поступлюся принципами, видалю це відео. Якщо ж ні, то прикро, що корпоративні інтереси компаній ставляться вище стандартів журналістики. Як там насправді – знають тільки менеджери ТВі і "Волі". Адже "правда об'єднує".

В комментарии "УП" гендиректор канала Николай Княжицкий заявляет, что «Воля» не давит на ТВі: "Ця компанія є нашим партнером. Я спілкуюся з директором цієї компанії і ведучий програми "Знак Оклику" Артем Шевченко знає про наше партнерство. "Воля" не телефонувала до нас після сюжетів. "Я сам зателефонував до директора і попросив пробачення за те, що ми не взяли їхню точку зору на конфлікт громадян з колекторами. Директор Волі сказав, що вдячний нам за інформацію і їх теж не влаштовує якість роботи колекторів".

А пока канал и провайдер расшаркиваются друг перед другом, коллекторы с бульдозерным хамством делают свою черную работу. 

По материалам "Украинской правды"

Фото Сергея Ковалева

Обнаружив ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Новости партнёров:

Loading...