]
Facebook LiveJournal Twitter

Княжицкий похвастался новым кабинетом. ФОТО

17:10 21.01.2013 0

Член редакционного совета телеканала ТВі и депутат Верховной Рады Николай Княжицкий выложил на своей страничке в Фейсбук фото нового кабинета. Правда, пока неизвестно – хотел Николай похвастаться кабинетом или пожаловаться на него? Ведь кроме элементарных удобств в помещении ничего нет. Еще и интернет работает медленно.

- Це мій кабінет у комітеті на Лесі Українки. Ми тут працюємо удвох з помічником. Для інших помічників (а їх можна мати до чотирьох)місця не виділяють. У мене власний комп"ютер,у помічника-службовий. Є ще принтер,холодильник Норд і обігрівач. Інтернету майже немає. Звичайний сайт щоб відкрити-потрібно 5 хвилин чекати! Відео,очевидно подивитися неможливо. І це у комітеті по ЗМІ ! Потрібно було йти у бюджетний комітет головою,читав,що там умови кращі!:):):)(жарт,звичайно:)). От замість друку дивних книжок,краще б інтернетом депутатів забезпечували. А то свій тут поставити забороняють "з питань безпеки". От і користуюся 3g&, - пишет Николай.

Остается только порадоваться за Николая - теперь никакой канал TVi, никакие новости не собьют вас с пути сосредоточения и дум о народе.  Тишина и уединение - лучшие помощники мыслительному процессу. Факт, доказанный британскими учеными.

Фото, информация - Фейсбук

Обнаружив ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Новости партнёров:

Loading...