]
Facebook LiveJournal Twitter

12 нишевых телеканалов просят ИТК воздержаться от каких-либо изменений правил использования данных телеизмерений

10:01 27.10.2017 0

Я же вам говорила, что нишевые телеканалы, обиженные ИТК и измерителем Nielsen, всерьез принялись бороться за свои права? Ну вот: сегодня 12 вещателей - «Еспресо», О-TV, «Прямой», «UA:Перший», «112 Украина», «Київ», ATR, Music Box, XSport, EU Music, «24» и NewsOne - обратились к Индустриальному телевизионному комитету с письмом, в котором просят воздержаться от каких-либо изменений правил пользования данными телеизмерений. Также каналы ожидают ответа касательно их требования равного доступа к данным телевизионной панели для всех участников рынка измерений.

Цитирую:

«Просимо зупинити введення в дію рішення ІТК стосовно обмежень формувати у програмному забезпеченні Markdata Media Workstation цільових аудиторій менше 30 кейсів з 1 листопада 2017 року. 

Дане рішення ставить телеканали в нерівні конкурентні умови, оскільки працівники телекомпанії, що входять до складу ІТК, мають доступ до так званих «сирих даних», а отже, їх аналітика та дослідницькі інтерпретації глядацької поведінки залишаться на рівні 1 кейсу після нововведень 1 листопада 2017 року. 

Ми глибоко занепокоєні ситуацією, що склалася на ринку телевимірювань та діями ІТК на користь своїх учасників і, як ліцензійні користувачі даних ТВ панелі, вимагаємо однакових можливостей до аналізу цільових аудиторій на рівні 1 кейсу, тобто без жодних обмежень та змін.

Просимо утриматись від будь-яких змін правил користування даними телевізійних вимірювань, особливо в світлі наших з Вами переговорів, стосовно рівності доступу до інформації всіх гравців ринку, які  приймають участь у вимірюваннях».

Что все это значит, и какими будут последствия, мы с вами обязательно поговорим в самое ближайшее время.

Фото - jcnews.ru

Обнаружив ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Новости партнёров:

Loading...